Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

TERMÍN SOUTĚŽE PRODLOUŽEN DO 23. DUBNA

Soutěž o nejlepší deskovou hru „Putování jesenicko-nyským pohraničím“

Srdečně zveme rodiče a jejich děti, aby se zúčastnili česko-polské soutěže o nejlepší deskovou hru o česko-polském pohraničí!
Úkolem soutěže je vytvořit jednoduchou a zajímavou hru na jedno z následujících témat:

Účastníci z Jeseníku a okolí:
1. Procházka Jeseníkem
2. Priessnitzovy léčebné lázně
3. Rychleby

Účastnící z Nysy a okolí:
1. Opevnění v Nyse
2. Procházka nejzajímavějšími místy v centru Nysy
3. Stezka z Pokrzywne na Biskupskou Kupu

Hra by měla být vytvořena ve formátu A3, ručně nebo pomocí počítače. Desková hra nesmí obsahovat vertikální/vystouplé prvky. Ke hře je nutno připojit pravidla, která obsahují zajímavá místa z daného tématu. Figurky ani kostky není nutno přikládat.

Práce budou přijímány do 23.4.2021 na těchto adresách:
Dětské oddělení Městské a obecní veřejné knihovny v Nyse, ul. Sukiennicza 2, 48-300 Nysa
• Recepce Knihovny V. Priessnitze v Jeseníku, 28. října 870/18, 79001 Jeseník (po předchozí domluvě na tel. č. 702 255 565)

Pro vítěze máme připraveny atraktivní ceny ve formě deskových her. Vítěze soutěže vyhlásíme 26.4.2021 na internetových stránkách a facebooku Městské a obecní veřejné knihovny v Nyse, na facebookovém profilu polského Centra společných aktivit a na internetových stránkách českého Centra společných aktivit www.csajesenik.cz.
Organizátory soutěže jsou Městská a obecní veřejná knihovna v Nyse, Městský úřad v Nyse a Centrum společných aktivit v Nyse. Partnerem projektu je Centrum společných aktivit v Jeseníku.
Více informací o soutěži získáte v přiložených pravidelch pod článkem, na telefonním čísle 702 173 851 nebo na e-mailu: michaela.majewska@csajesenik.cz.

Tým CSA