Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

Vítězné deskovky budeme znát 20. května

Soutěž o nejhezčí, nejlepší a zkrátka "nejvychytanější" deskovou hru na regionální motivy je u konce. Jednalo se tentokrát bezesporu o náročný úkol, vyžadující pečlivé plánování i přípravu - a to ani nemusíme zmiňovat detaily, jako obtížnou dostupnost papírnických a výtvarných pomůcek v lockdownové éře. Přesto se sešlo hned 8 prací na polské a 6 prací na české straně, což považujeme za velký úspěch. Všem účastníkům soutěže mnohokrát děkujeme nejen za krásné práce, ale především za jejich kreativitu a úsilí!

Co bude následovat? Soutěžní práce z Jesenicka jsme netradičním způsobem - přímo na bývalém hraničním přechodu mezi Mikulovicemi a Glucholazy - předali polským kolegům, kteří soutěž organizují. Ti nakonec stanovili termín vyhlášení výsledků na 20. května 2021, kdy je zveřejníme i my a účastníky o tom budeme také individuálně informovat. Vítězové se mohou těšit na věcné ceny v podobě jiných populárních deskových her - a my věříme, že uspějí i čeští účastníci soutěže, se kterými posléze domluvíme termín předání cen. Prozatím se můžete pokochat částí soutěžních prací v galerii níže. Ještě jednou děkujeme, držíme palce a přejeme hezké jarní dny!