Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

Opatření proti koronaviru a CSA

AKTUALIZACE: Vzhledem k vládnímímu nařízení tzv. nouzového stavu platícího od 12. března 2020 14:00 a zpřísnění dříve příjatých opatření (především zákaz pořádání kulturních, společenských, sportovních aj. akcí s účastí převyšující v jeden okamžik 30 lidí) jsou všechny plánované akce i další činnosti pořádané v rámci projektu Centra společných aktivit nejméně v horizontu nadcházejících 30 dní zrušeny. Prostory Centra společných aktivit včetně recepce a Knihovny Vincence Priessnitze jsou uzavřevny do odvolání. (podrobněji viz web Městských kulturních zařízení Jeseník). O dalším vývoji budeme informovat.

Původní zpráva z 10. 3. 2020:

Mimořádná opatření platící od dnes Ministerstvem zdravotnictví České republiky  v  souvislosti  s  nepříznivým  vývojem  epidemiologické  situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 v Evropě se částečně dotýkají i nadcházejícího provozu v Centru společných aktivit.

Opatření zahrnují zákaz výuky na základních, středních, vyšších odborných a vysokých školách (od 11. 3.) a také zákaz pořádání veškerých kulturních, společenských, sportovních, náboženských, trhových aj. akcí a shromáždění s návštěvností vyšší než 100 osob v jednom okamžiku.

Pro plánované akce v CSA to znamená následující:
Beseda s Pavlem Svobodou, Rusko a Mongolsko se ve čtvrtek 12. března od 18:00 v hudebním sále CSA NEUSKUTEČNÍ.
Workshop knihtisku se Studiem Bez kliky se v pátek 13. března od 8:00 v Knihovně Vincence Priessnitze NEUSKUTEČNÍ. Cílovou skupinou akce byly školní kolektivy, jejich účast vzhledem k uzavření škol není možná.
Plánované předání cen účastníkům Česko-polské korespondenční výtvarné soutěže je odloženo na dobu, až budou školní zařízení zase otevřena.

Budoucí plánované akce (např. Workshop hry na drumbeny 15. 4.) zůstávají zatím beze změn. Mají proběhnout v dostatečně dlouhém časovém horizontu, aby došlo k uvolnění opatření. O aktuálním vývoji situace vás budeme informovat na webových stránkách CSA.

Tým CSA

INFORMACE O ZMĚNÁCH V PROVOZU CELÝCH MĚSTSKÝCH KULTURNÍCH ZAŘÍZENÍ JESENÍK NAJDETE ZDE:

VYJÁDŘENÍ MĚSTA JESENÍK K AKTUÁLNÍ SITUACI NAJDETE ZDE: